Kidney Failure Treatment

Wpis

poniedziałek, 28 stycznia 2013

Etapy policystycznych choroby nerek

Etapy policystycznych choroby nerek

W porównaniu z innymi chorobami nerek, choroby nerek policystycznych bardziej wyjątkowy, ponieważ jest genetyczna nerek. Podobne z przewlekłą chorobą nerek, rozwój policystycznych choroby nerek może być również podzielony na pięć etapów.

Etap pierwszy: Okres powstania. Zespół policystycznych nerek jest chorobą genetyczną nerek, więc wydaje się, ze rodzi się z dzieckiem. Jednakże, ponieważ torbiel jest bardzo mało, torbiel nie jest łatwo znaleźć. Zwykle torbiele nie można znaleźć przed ukończeniem dwudziestu.

Etap drugi: Okres wzrostu. Normalna, torbiele rośnie szybko w wieku około trzydziestu do czterdziestu. Okres ten nazywany jest stadium wzrostu medycznie. Zachodnie pracowników medycznych uważa, że ​​nie istnieją żadne metody leczenia w tym okresie i nie jest konieczne u pacjentów z chorobą nerek policystycznych do otrzymania leczenia. Faktycznie, w tym etapie, zdaniem chińskich pracowników medycznych pacjentek z zespołem policystycznych choroby nerek należy traktować pozytywnie, tak aby kontrolować powiększenie torbieli.

Etap trzeci: Okres rozszerzenia. Ogólnie rzecz biorąc, dla pacjentów z zespołem policystycznych choroby nerek, po ukończeniu czterdziestu, ich cysty będzie mieć dalsze rozszerzenie.Okres przed torbieli rozbić i torbiel jest większy niż 4 centymetra nazywa okres rozszerzenia. W tym okresie, w związku z rozszerzeniem torbieli, pewne komplikacje pojawią się, takie jak bóle pleców, wysokie ciśnienie krwi, krwiomocz i białkomocz. Ten etap jest kluczowy okres leczenia choroby policystycznych nerek poprzez połączenie zachodniej medycyny i medycyny chińskiej. W tym etapie, przez usunięcie cieczy z torbieli, torbiele skurczył można, w celu ochrony pozostałych czynności nerek.

Etap czwarty: Stage Diabrosis. Gdy torbiele zwiększyć w pewnym stopniu skutków z zewnętrznych, takich jak w wypadku lokalizacji torbieli, torbiele się zerwać. Gdy torbiele zerwać, pacjent powinien udać się do szpitala na leczenie, tak aby uniknąć zakażenia.

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Kategoria:
Autor(ka):
pkdcn
Czas publikacji:
poniedziałek, 28 stycznia 2013 07:57

Polecane wpisy